Wesprzyj naszą służbę

Celem naszej służby jest propagowanie ewangelii jako stylu życia, oferującego zaspokojenie potrzeb współczesnego człowieka dzięki społeczności z Bogiem. Głosimy zbawienie w Panu Jezusie Chrystusie i pragniemy zachęcać wszystkich do nawiązania bliskiej relacji z Bogiem.

Udzielamy się w naszej Misji, aby w chaosie współczesności brzmiały słowa wiary, nadziei i miłości (1 List do Koryntian 13,13).

Zapraszamy, abyś dołączył(a) do osób gotowych systematycznie wspierać naszą Misję Ewangelia.pl. Możesz to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze wesprzyj nas swoimi modlitwami. Prosimy o modlitwy o mądrość Bożą dla pracowników Misji a także o osoby odwiedzające na naszą stronę, aby Duch Święty prowadził je w poznaniu prawdy Bożego Słowa i podjęciu osobistej relacji z Panem Jezusem Chrystusem jako Panem i Zbawicielem.

Ponieważ jesteśmy inicjatywą niekomercyjną (non-profit), potrzebujemy także wsparcia finansowego na prowadzenie Misji. Pieniądze są nam potrzebne na opłacenie:

  • wysyłki egzemplarzy Ewangelii Św. Jana wg zamówień ze strony internetowej,
  • możliwości korzystania z powierzchni na serwerze wraz ze wsparciem technicznym,
  • korzystania z domeny,
  • promowania nowych artykułów na Facebooku,
  • nagród dla osób kończących kolejne etapy Studium Biblijnego,
  • rozmów telefonicznych z osobami poszukującymi bliższej relacji z Bogiem.

Zapraszamy więc, abyś dołączył(a) do osób gotowych jednorazowo lub systematycznie wspierać naszą Misję Ewangelia.pl także finansowo.

Wpłacane przez Ciebie środki pieniężne zostaną wykorzystane na rozpowszechnianie ewangelii, która może zmienić niejedno ludzkie życie a tym samym przynieść chwałę Bogu.

Poniżej możesz przekazać darowiznę online poprzez systemy Przelewy24, PayPal lub dokonać płatności przelewem tradycyjnym.

Dokonując darowizny potwierdzasz i akceptujesz zapoznanie się z Regulaminem przekazywania darowizn.

Przelewy24PayPalPrzelew bankowy - druk
Darowiznę możesz dokonać za pomocą płatności online operatorem Platforma Przelewy24 zapewnia bezpieczne płatności w większości obecnych na rynku banków (także przy wykorzystaniu kart płatniczych).Wybierz wysokość darowizny, następnie wypełnij swoje dane w systemie Przelewy24 i zapłać.
Darowiznę możesz dokonać za pomocą płatności online operatorem PayPal – klikając poniżej
 

Darowiznę możesz dokonać za pomocą tradycyjnego przelewu na poniższe dane lub skorzystać z gotowego druku

DOM ŁAZARZA W KRAKOWIE
rachunek 17 1240 1444 1111 0010 7026 5674
Tytułem: działalność misji „ewangelia.pl”

Skorzystaj z gotowego druku przelewu.

Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.