Co dalej?

Jeśli podjąłeś decyzję życia z Panem Jezusem, chcemy podzielić się z Tobą kilkoma wskazówkami, które pomogą Ci w rozwoju duchowego życia z Bogiem:

 • Czytaj Biblię – Pismo Święte. Jest ono zapisem Bożych słów skierowanych do Ciebie. Z początku nie wszystko będzie w niej zrozumiałe, ale z czasem zaczniesz odkrywać coraz więcej rzeczy, które Bóg chce Ci powiedzieć. Proponujemy zacząć czytanie Biblii od Nowego Testamentu, od Ewangelii świętego Jana.
 • Módl się. Rozmawiaj z Bogiem o tym, co jest dla Ciebie ważne, o tym co Ciebie smuci i co cieszy. Bóg jest Twoim Ojcem, dlatego możesz dzielić się z Nim tym, co przeżywasz. Codzienna modlitwa pozwoli ci coraz lepiej Go poznać i dostrzec, jak wiele On zaczyna zmieniać w Tobie i w Twoim życiu.
 • Przebywaj z innymi wierzącymi ludźmi. Postaraj się znaleźć wspólnotę, w której są ludzie prawdziwie znający Boga i szczerze idący za Nim. Przebywanie z nimi i wspólne dzielenie się swoją wiarą i doświadczeniami życiowymi pozwoli ci zobaczyć, jak On działa w życiu innych ludzi i otrzymać wsparcie w trudnych chwilach.
 • Opowiedz o tym innym. Decyzja, jaką dzisiaj podjąłeś, jest początkiem czegoś ważnego w Twoim życiu. Podziel się z innymi tym, że zdecydowałeś się żyć z Bogiem. Niektórzy mogą tego nie zrozumieć, lecz dla innych może być to wskazówka do podjęcia takiej samej decyzji, jaką Ty podjąłeś. Opowiedzenie o tym innym będzie też stanowić dla Ciebie większą motywację do tego, aby dalej iść za Nim.

Życzymy Ci, by Pan Jezus stał się najcenniejszą osobą w twoim życiu.

Zachęcamy też, byś podzielił się z nami tą radosną nowiną o Twojej decyzji poprzez wypełnienie poniższej ankiety, która pozwoli nam nawiązać z Tobą kontakt i pomóc Ci rozwijać swoją wiarę.

   Wiek (wybierz przedział wiekowy)

  Kontakt osobisty (wymagane)
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie do wyżej wymienionego celu. Potrzebujemy tej zgody, aby odpisać na Twojego e-maila. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  ---------

  Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

  Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

  Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

  Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

  Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

  Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


  Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.