Co dalej?

Jeśli podjąłeś decyzję pójścia za Bogiem, chcemy podzielić się z tobą kilkoma wskazówkami, które pomogą ci w rozwoju twojego życia z Nim. Zachęcamy też, byś podzielił się z nami tą radosną nowiną o twojej decyzji. Życzymy ci, by Pan Jezus stał się najcenniejszą osobą w twoim życiu.

 • Czytaj Biblię – Pismo Święte. Jest ono zapisem Bożych słów skierowanych do ciebie. Z początku nie wszystko będzie dla ciebie w niej zrozumiałe, ale z czasem zaczniesz coraz więcej odkrywać, co Bóg chce ci powiedzieć. Proponujemy zacząć czytanie Biblii od Ewangelii świętego Jana.
 • Módl się. Rozmawiaj z Bogiem o tym, co jest dla ciebie ważne, o tym co ciebie smuci i co cieszy. Bóg jest twoim Ojcem, dlatego możesz dzielić się z Nim tym, co przeżywasz. Codzienna modlitwa do Niego pozwoli ci coraz lepiej poznać Go i dostrzec, jak wiele zaczyna On zmieniać w tobie.
 • Przebywaj z innymi wierzącymi. Postaraj się znaleźć wspólnotę, w której są ludzie prawdziwie znający Boga i szczerze idący za nim. Przebywanie z nimi i wspólne dzielenie się swoją wiarą pozwoli ci także lepiej Go poznać.
 • Opowiedz o tym innym. Decyzja, jaką dzisiaj podjąłeś, jest początkiem czegoś ważnego w twoim życiu. Podziel się z innymi tym, że zdecydowałeś się żyć z Bogiem. Niektórzy mogą tego nie zrozumieć, lecz dla innych może być to wskazówka do podjęcia takiej samej decyzji, jaką ty podjąłeś. Opowiedzenie o tym innym będzie też stanowić dla ciebie większą motywację do tego, aby dalej iść za Nim.

My także chcielibyśmy dowiedzieć się, że zdecydowałeś się żyć z Bogiem. Pragniemy więc prosić cię o wypełnienie poniższej ankiety, która pozwoli nam nawiązać z tobą kontakt i pomóc ci rozwijać swoją wiarę.  Wiek (wybierz przedział wiekowy)

  Kontakt osobisty (wymagane)
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie do wyżej wymienionego celu. Potrzebujemy tej zgody, aby odpisać na Twojego e-maila. Więcej informacji w Polityce prywatności.  ---------

  Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

  Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

  Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

  Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

  Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

  Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


  Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.