Życzenia dla wszystkich świętych.

Misja Ewangelia.pl pragnie złożyć serdeczne życzenia Wszystkim Świętym!!!

Życzymy Wam wytrwałości w drodze za Panem Jezusem i bycia na co dzień żywym świadectwem Jego obecności w Waszym sercu, mimo czasem wielu przeciwności życiowych.

Wiem, że upadasz, ale co dzień oczyszczasz się w Jego świętej krwi przez szczerą rozmowę z Nim 🙂

Jeśli wyznajemy grzechy swoje, wierny jest Bóg i sprawiedliwy i odpuści nam grzechy, i oczyści nas od wszelkiej nieprawości.

I List ap.Jana 1;9

…tak, nie odbiło mi ponieważ Apostołowie pozdrawiali świętych z różnych bratnich społeczności w swoich listach, a nie pisali je na cmentarze, tylko do żyjących osób 🙂

Przykładowo Apostoł Paweł pisał:

“Wspierajcie świętych w potrzebach, okazujcie gościnność.” List do Rzymian 12;13.

“Pozdrówcie się nawzajem pocałunkiem świętym. Pozdrawiają was wszyscy święci.” II List koryntian 13;12.

“Paweł, z woli Bożej apostoł Chrystusa Jezusa, do świętych w Efezie i wierzących w Chrystusa Jezusa” List do Efezjan 1;1.

“W nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nienaganni przed obliczem jego; w miłości” List do Efezjan 1;4.

Przytoczyłem tylko kilka miejsc, ale zapewniam, że jest ich dużo więcej w pozostałych listach – zawsze rysuję aureolką koło wersetu o podobnej treści w swojej Biblii.

Niewątpliwie czytelnikami tych listów były osoby, które osobiście wyznały Panu Jezusowi swoje grzechy, poprosiły Go o obmycie z nich Jego krwią i uczyniły Pana Jezusa jedynym autorytetem w sprawach relacji z Bogiem i blźnimi.

To co powyżej opisałem nazywa się nowonarodzeniem z ducha, bez którego nikt nie będzie mógł się znaleźć w Królestwie Bożym – nie licz na czyściec (to tylko dochodowy dogmat z 1446 roku) 🙁

Po tym akcie Pan oczekuje, by iść za Nim tak jak wskazuje Nowy Testament, wraz ze wsparciem Ducha Świętego, Którego otrzymuje nowy święty w chwili Nowonarodzenia, inaczej nie podoła na tej drodze.

Życzę Wszystkim tym, którzy jeszcze nie są świętymi, aby się nimi stali po przez proste i szczere wyznanie, wynikające z potrzeby złamanego serca – to nie może być kolejna martwa regułka.

Czytelniku czytaj Nowy Testament, to jest prosta lektura, Pan Jezus zwiastował Ewangelię nie tylko uczonym w Piśmie, ale i też analfabetom.

Przed chwilą wróciłem z kilkutysięcznego cmentarza i wiem, że na pewno leży na nim siedmioro świętych, większość pozostałych ma napisane “Jezu ufam tobie” jak mój Tata, który z pewnością Mu nie ufał ….. 🙁

Ty decydujesz jaki będziesz teraz i po śmierci – szukaj szczerze Jezusa, który cię kocha ponad życie … na pewno da Ci się odnaleźć 🙂

Pozdrawiam – święty z łaski Bożej od 32 lat – kazimierz.
---------

Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.