[Video] Świadectwo Artura Pawłowskiego

“Większa będzie radość w niebie z jednego grzesznika, który się upamięta, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują upamiętania.”

Ewangelia św.Łukasza 15;7.

Artur Pawłowski – Kaznodzieja z Kanady lub Adwokat Ulicy – jak go nazywają media.

Zanim się pojednał z Panem Jezusem był ministrantem, oratorem, w zakonie, przemytnikiem, cinkciarzem, handlarzem bronią, bokserem, damskim bokserem, miał czarny pas, współpracował z mafią w końcu skorumpowanym biznesmen, bankrutem…

Za swoją służbę wśród bezdomnych i biblijne ale niepoprawne politycznie poglądy na temat aborcji, homoseksualizmu i rozwodów, ponad dziesięć razy trafiał do aresztu i ponad sto razy stawał na wokandach różnych sądów najbogatszego miasta Kanady.

Po dziesięciu latach walki, po wielkich sądowych zwycięstwach, to właśnie dzięki jego niezłomności zaszły zmiany w prawie karnym i cywilnym w Calgary.

Artur opowiada jak jak do tego wszystkiego doszło:

 

“Wy z Boga jesteście, dzieci, i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie.”

1 List Ap. Jana 4;4.

 

 

---------

Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.