Masz już jakieś plany wakacyjne?

Przygotuj się na spotkanie twojego Boga!

Księga Amosa 4,12

– Ależ oczywiście, w tym roku jedziemy do południowej Francji. Tam będzie z całą pewnością piękna pogoda.

– A ty? Ja muszę pracować jeszcze sześć tygodni, zanim będę mógł wsiąść do samolotu lecącego do Grecji. Fascynuje mnie historia starożytnych Greków.

Tak na przykład może wyglądać krótka rozmowa pomiędzy dwoma znajomymi, którzy spotkają się na ulicy. Ma się wrażenie, że ludzie bardzo chętnie rozmawiają o urlopach, niezależnie od tego, czy akurat jest wiosna czy też jesień. Mogą na okrągło opowiadać o tym, co przeżyli i planować kolejne wyjazdy.

Niejednokrotnie ludzie zajmują się przez większość swojego życia właśnie tymi kilkoma tygodniami – czasem swojego urlopu. Chodzą do biur podróży, studiują prospekty, robią plany i oszczędzają, aby móc spędzić kilka dni w pięknym miejscu i – jak mówią – odpocząć!

Tak, z całą pewnością ferie, wakacje czy urlop należą do bardzo ważnych chwil w naszym życiu, a jednak… Czy mogę zadać Ci bardzo osobiste pytanie? Ile czasu spędzasz, aby przygotować się na wieczność? Jeśli porównamy urlop z wiecznością, to tych kilka tygodni wolnego czasu całkowicie traci swoją wartość. Jak wyglądają Twoje przygotowania na tę wielką podróż, podczas której będziemy musieli spotkać się z Bogiem?

Żaden człowiek nie jest w stanie ostać się przed Bogiem ze swoimi grzechami. Każdy musi liczyć się ze skazującym wyrokiem, jeśli wcześniej nie pojednał się z wielkim, sprawiedliwym Sędzią! Jest to możliwe jedynie przez wiarę w Jego Syna – Jezusa Chrystusa, jedynego Zbawiciela.

„Dobry Zasiew – kartka z dn. 27.05.2018”Subskrypcja kalendarza

 

---------

Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.