Historia Sebastiana.

W tej godzinie [Jezus] uleczył wielu od chorób i cierpień,
i duchów złych, a wielu ślepych obdarzył wzrokiem.

Ewangelia wg. św. Łukasza 7;21.

Miałem depresję… z myślami samobójczymi. Energia, optymizm, śmiech, pasje zamieniły się w emocjonalną pustkę, wegetację, nic nie cieszyło, nic nie dawało radości, nie potrafiłem zapłakać. Dwóch psychiatrów ze swoimi psychotropami nie dało sobie rady. Nie miałem cukrzycy, Hashimoto, guza mózgu, czyli chorób podpowiadanych przez Google, jako możliwe przyczyny depresji. Chodziłem do kościoła, modliłem się, pościłem, czytałem biblię i niewiele się zmieniło.

Pewnego dnia czytając książkę Pocałunek nieba Bóg do mnie powiedział: dlaczego po prostu do mnie nie przyjdziesz?

Odpowiedziałem: przecież cały czas przychodzę, modlę się, poszczę, chodzę do kościoła, czytam biblię…

Bóg na to: przychodzisz do mnie, aby zostać uzdrowionym. Dlaczego po prostu do mnie nie przyjdziesz bez oczekiwań, jak do najlepszego przyjaciela, aby z nim porozmawiać?

Dlaczego po prostu do mnie nie przyjdziesz bez oczekiwań,
jak do najlepszego przyjaciela, aby z nim porozmawiać?

Wtedy zrozumiałem, że wszystko, co robiłem, robiłem po to, aby zostać uzdrowionym. Tam, gdzie Bóg chciał, abym postawił kropkę, ja stawiałem przecinek: Bóg chce mieć ze mną relację, bez żadnych warunków. W jednej chwili zostałem całkowicie uzdrowiony. W miejsce pustki zagościła paleta emocji: czysta, dziecięca, obfita radość, niezmącony spokój, łzy szczęścia. Razem z depresję odeszły w zapomnienie problemy ze spaniem, choroba lokomocyjna, lęk przed wysokością. Jezus naprawił mój mózg.

Chcesz doświadczyć prawdziwego życia i zdrowia? Oddaj swoje życie Jezusowi, który jest Panem panów i Królem królów. Z powodu grzechu zasłużyliśmy na śmierć „jak przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech – śmierć, tak też na wszystkich ludzi przeszła śmierć, ponieważ wszyscy zgrzeszyli” (List do Rzymian 5:12). Jednak Jezus umarł za nas i wziął na krzyż cały przeszły, obecny i przyszły grzech całego świata „I on jest przebłaganiem za nasze grzechy, a nie tylko za nasze, lecz także za grzechy całego świata” 1 List Jana 2:2. Za darmo, z łaski, żaden dobry uczynek nie da nikomu zbawienia „łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę, i to nie jest z was, jest to dar Boga. Nie z uczynków, aby nikt się nie chlubił.” List do Efezjan 2:8-9

„Jeśli ustami wyznasz Pana Jezusa i uwierzysz w swoim sercu,
że Bóg wskrzesił go z martwych, będziesz zbawiony.
Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu.”

List do Rzymian 10:9-10

Czas powtórnego przyjścia Jezusa na ziemię jest bliski. Zacznij wołać z serca prostymi słowami: Boże, przepraszam za mój grzech, który oddziela mnie od Ciebie i powoduje pustkę w moim sercu. Wierzę, że Twój syn Jezus umarł za mnie na krzyżu, wziął cały mój grzech i po trzech dniach zmartwychwstał, abym mógł żyć. Przyjmuję ten dar. Jezu, bądź moim Panem, chcę żyć dla Ciebie, chcę abyś był w moim życiu najważniejszy.

„Jeśli ustami wyznasz Pana Jezusa i uwierzysz w swoim sercu, że Bóg wskrzesił go z martwych, będziesz zbawiony. Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu.” List do Rzymian 10:9-10

Sebastian z Poznania

P.s.
Na obrazku w czerwonej kurtce jest Sebastian.

---------

Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.