Bolek Szybiak

Moja świadoma droga z Bogiem rozpoczęła się pod koniec szkoły średniej. Chcąc wybrać co dalej robić po zakończeniu jej zacząłem czytać Biblię i modlić się codziennie. Odebrałem wezwanie Boga do głoszenia Jego Słowa i wstąpiłem do zakonu, aby podjąć studia przygotowujące do tego. Podczas pobytu w zakonie przyjąłem Jezusa jako osobistego Zbawiciela i Pana oraz zostałem ochrzczony w Duchu Św. w maju 1992 roku. Ukończyłem Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie poprzez magisterium z teologii. Po ośmiu latach dogłębnego rozważania Pisma Świętego stanąłem przed wyborem ostatecznego autorytetu w swoim życiu i  wybrałem Boga i Jego Słowo rezygnując z tradycji rzymskokatolickiej. Obecnie mieszkam na przedmieściach Londynu wraz z rodziną. Modlę się wstawienniczo, doradzam, głoszę Słowo Boże. Szczególnie bliska jest mi pomoc chorym w powrocie do zdrowia ( Boże uzdrowienie). Jestem dostępny całą dobę pod nr. tel. +44 7526792106 Najszybciej można nawiązać ze mną kontakt poprzez WhatsApp lub Telegram.

Napisz do mnie  Wiek (wybierz przedział wiekowy)

  Kontakt osobisty (wymagane)
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie do wyżej wymienionego celu. Potrzebujemy tej zgody, aby odpisać na Twojego e-maila. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  ---------

  Zamów nieodpłatny egzemplarz Ewangelii Jana.

  Bóg szuka Ciebie – chcesz go odnaleźć?

  Zachęcamy do udziału w Studium Biblijnym by sprawdzić jak się rzeczy mają.

  Nie marnuj czasu i spotkaj się, by porozmawiać o swojej relacji z żywym Panem Jezusem Chrystusem.

  Zapraszamy do rozmowy na naszym Czacie - prawy dolny róg strony

  Wesprzyj naszą służbę, jeśli chcesz przyłączyć się do głoszenia ewangelii i propagowania chrześcijańskiego stylu życia.


  Serwis internetowy www.ewangelia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.